Bez masa?

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Šéfkuchař 12. 1. 2006 21:07

Je tu někdo kdo nejí maso? A jestli ano, tak proč? A vy co ho jíte, dokážete si bez něj představit svůj život?

(téma z Pauza.cz)
Šéfkuchař
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 1. 2006 21:45

ja asi ne, maso je zaklad...ale bezmasym jidlum se nebranim a neodsuzuji zadnou skupinu
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 13. 1. 2006 22:35

bez masa ani ranu.. :lol: :lol:
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 1. 2006 22:38

No mozna bych si to dokazal predstavit bez masa, ale dlouho bych to nevydrzel :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 13. 1. 2006 22:44

Vám to nepřijde proti srsti? Nevadí vám koukat se na syrové maso? Když se takhle koukáte do pultu, tak se nezamyslíte nad tím, že kdysi to někde běhalo, že podporujete zabíjení, že jste mu vzali život? A už vůbec nechápu u exotických zvířat.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 1. 2006 22:50

2mbing: No kdybychom vsichni nejedli maso tak to bych docela chtel videt jak by vypadal potravinovy retezec.. A co zvirata taky bys je presvedcil at se nejedi navzajem?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 13. 1. 2006 22:55

mbing:Prostě život je svi** :D
Můžeme žít bez masa,ale ne tak dobře :D
Zelik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 13. 1. 2006 22:55

christian píše:2mbing: No kdybychom vsichni nejedli maso tak to bych docela chtel videt jak by vypadal potravinovy retezec.. A co zvirata taky bys je presvedcil at se nejedi navzajem?

Otázka zněla jinak.
Zvířata samozřejmě mohou, ale člověk je inteligentní.
Vždyť je to vlastně jedno, svět jednou skončí ...
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 13. 1. 2006 22:57

2mbing: vůbec ale vůbec mě to netrápí, naopak se těšim až to bude na talíři :-) btw neshledávám rozdíl mezi zvířátkem co někde běhalo a kytkou která někde rostla, když to sníš tak je to po smrti oboje a nakonec to oboje skončí ve stejný kanalizaci....
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 13. 1. 2006 22:59

U kytky je to něco jiného, není (asi) dokázáno, že by nějak výrazně trpěla, ale to teď nedokážu popsat.
P.S.: Bezmasá jsou i vajíčka, mléko ;-).
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 1. 2006 23:03

2mbing: Jo a jeste nejsou v mase nejaky latky, ktery telo potrebuje ale v nejaky vegetariansky strave se nevyskytuje?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 1. 2006 23:04

mbing: mne je zvirat taky lito, ale beru to jako nutne zlo, nedokazu si predstavit zivot bez masa...nakonec priroda to tak chtela...prtoi vegetarianum nic nemam, jsou bezmasa jidla, co si s chuti dam, ale nepovazuji to za zamer prirody...to by asi vsechno vypadalo jinak. Kdyz za neco bojovat, tak aby ta zvirata rostla v dobrych podminkach a netrpela pri zabijeni...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 13. 1. 2006 23:15

U mě je to jasný.Za nejlepší zeleninu považuju vepřový ovar! :D Člověk odjakživa byl, je a bude zejména masožravec, tedy odmyslíme-li si ponurá období lidské evoluce,kdy byli naši předci nuceni živiti se kořínky a oddenky, pak zříkání se masitých pokrmů jest minimálně nerozumné........ :mrgreen:
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 13. 1. 2006 23:15

Bez masa NEEEEEEE
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pěstitel 14. 1. 2006 00:15

Ale ano. Maso není potřeba. :) Jen bílkoviny musí být. Je to lenosti, filozofii, názoru na život. :) Můžeme být bez masa, utrpení a smrti, ale nemusíme být bez cenných bílkovin. :wink:
Pěstitel
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků