Moje dieta

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Moravanda 24. 1. 2010 14:19

Tomáši TO SE MI LÍBÍ :-D :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 24. 1. 2010 15:37

Snídaně:Krajíc chleba+jogur s musli
Oběd:Špagety se sýrem
Svačina:Banán+2x Pl
Večeře:Trochu špaget.Zbylo z oběda..




Tomáš: viewtopic.php?p=7090503&sid=70af800a762dba84d626183448d04218#p7090503
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 26. 1. 2010 22:34

Tak a dieta skončila :D
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 27. 1. 2010 08:24

Vůbec ne.. :D
Jídlo zůstává nezměněno.Polepšil sem se.Jen ty snídaně jsou chudší.V 5 hod. ráno se jí špatně.Doháním to v 9 hod.Denně 2 hod.chůze zůstává.Hodně piju atd..
Cítím se fittnes :D baví mě to..hlavně procházky..lepší nálada..atd.. ;-)
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 1. 2010 10:44

A ty dvě hodiny chůze je kolik v kilometrech? A jakým terénem?

Hodně pít je dobré (zejména neperlivou slabě mineralizovanou vodu); jídelníček zvící stravy v evakuačním táboře na předměstí Port-au-Prince je příšerný a dlouhodobě bez následků neudržitelný.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 27. 1. 2010 10:52

to by me fakt bavila prochazka v tehle kose....a zlepsila by mi naladu :D Ja premyslim, ze si vezmu volno, abych vubec nemusel vylezt z bytu :D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 27. 1. 2010 11:19

12 Km + - po městě..+nějaký schody cca..60.To dám nahoru a dolu i 3-4 krát.Potom zase rovinka
Počasí nepočasí..nedá se svítit.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 1. 2010 12:48

Jo, to je rozumné. Jen v tomhle počasí taky na hranici ataku na srdce.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 27. 1. 2010 16:17

Namiesto 2 hodín prechádzky denne (v tejto zime a priemernou rýchlosťou 6km/h aj tak nič nespáliš) si skôr zájdi na hoďku, hoďku a pol do posilky, ako diétu daj sacharidové vlny, k tomu nejaký spaľovač tuku (napríklad Lipo 6 alebo ThermX - u toho ale pozor, funguje na základe zvýšenia energie a pri zdravotných problémoch, napríklad so srdcom, môže spôsobiť závrate) a do mesiaca máš pokoj, bez jojo efektu (samo to ale neznamená, že hneď 5. týždeň môžeš na raňajky slaninu, na obed řízky a na večeru klobásu...proste treba nejaký poriadok udržať).

A teda tá diéta:
Prvých 14 dní:
Snídaně: 1 šálek netučného jogurtu, 1/2 šálku drobného ovoce, 1 šálek instantních nebo vařených ovesných vloček, káva, voda
Přesnídávka: pomeranč, voda
Oběd: sendvič ze 75 g kuřecích prsou, 2 plátků celozrnného chleba, 1 lžíce hořčice a z poloviny na plátky nakrájeného rajčete + hlávkový salát ochucený lžičkou olivového oleje a lžičkou octa + voda
Svačina: proteinový nápoj
Večeře: 150 g grilovaných řezů z platýze, 1 šálek vařené zeleniny (mrkev, brokolice a květák), 1/2 šálku kečupu, 1 menší vařený brambor, 1 lžička margarínu
2. večeře: 1 šálek nízkotučného mléka, voda
Denní jídelníček obsahuje: 1452 kcal energie, 120 g bílkovin, 180 g sacharidů a 28 g tuku.

Druhých 14 dní:
Snídaně: 1 šálek míchaných vaječných bílků s pažitkou připravených na teflonové pánvi, 1 muffin se lžičkou lehkého džemu, 2 ks kiwi, voda
Přesnídávka: 1 šálek netučného jogurtu bez cukru s 1/2 šálku drobného ovoce
Oběd: sendvič ze 85 g rostbífu, 2 plátků celozrnného chleba, 1 lžíce hořčice a 1 lžíce light-majonézy + zeleninový salát s rajčaty ochucený 2 lžícemi netučného dresinku + voda
Svačina: proteinová tyčinka (40 % energie ze sacharidů, 30 % z bílkovin a 30 % z tuků), 1 šálek netučného mléka, 1 jablko
Večeře: 100 g grilované ryby, 1 šálek vařené hnědé rýže, 1/2 šálku zelených fazolek, 1/2 šálku nakrájené mrkve, 1/2 šálku nakrájených paprik, 1/2 šálku nakrájené cibule, 1 lžíce sójového oleje, 2 lžíce sójové omáčky, 1 vařený brambor + voda
2. večeře: proteinový mix – 1 šálek nízkotučného mléka, 170 ml pomerančového džusu, 1 banán, 1 odměrka proteinového koncentrátu, 2 kostky ledu
Denní jídelníček obsahuje: 2298 kcal energie, 146 g bílkovin, 352 g sacharidů a 34 g tuku.
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 27. 1. 2010 16:35

Breaker: teda nechapu, jak se da tech prvnich 14 dnu vydrzet...kdyz ctu ty mnozstvi, to bych snedl najednou....
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 27. 1. 2010 16:49

Ono jasné, že človek na toto nenabehne len tak zo dňa na deň, ale keď som tak čítal, čo zobe autor témy, tak by toto zvládnuť mohol. :))
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 27. 1. 2010 17:53

Breaker:Moc pěkný.Děkuji.Já se teď potřebuji dostat do stavu:jíst málo.Jasný,ten jídelníček vypadá pěkně.Když si nebudu vědět rady co do tý držky dostat,příjdu sem.A to velice rád.
Mě to příde,že spíš bych nabral.Ano,jen dojem.Člověk jak začne jíst malinko/můj způsob/pak ho tyto porce ohromí.Nikdy sem takto nejedl.Vyloženě sem měl/snad už nemám/žaludek,jak vyžraný prase-vše na co příde.Měsíc jím strašně málo,patří mě to.Potřebuju to.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 1. 2010 18:28

Jo, ty dietní rady jsou dobrý... Oběd "sendvič ze 75 g kuřecích prsou, 2 plátků celozrnného chleba"... Už vidím, jak mně to připravují na objednávku v závodce :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 27. 1. 2010 21:40

mirdasl píše:Mě to příde,že spíš bych nabral..
Z tohto "menu" určite nie, a bolo by to 100% účinnejšie ako "nejesť skoro nič... Denný jedálniček na priberanie vyzerá úplne inak, zhruba takto:
Kód: Vybrat vše
1. JÍDLO
2 míchaná celá vejce + 1 bílek
2 plátky netučného sýra
2 krajíce celozrnného chleba
2 lžíce džemu
300 ml džusu

2. JÍDLO
90 g steaku s vyřezaným tukem
2 šálky rýže
2 lžíce sójové omáčky
½ šálku zelených fazolek

3. JÍDLO
150 g lososa
220 g pečených brambor
½ šálku cukety vařené v páře
1 velký banán

4. JÍDLO
110 g kuřecích prsou
2 lžíce majonézy light
1 celozrnná bageta
cibule
hlávkový salát
müsli tyčinka

5. JÍDLO
110 g krůtího masa
200 g vařených brambor
1 malý rohlík
zeleninový salát s netučnou zálivkou

6. JÍDLO
110 g kuřecích prsou
Pita chléb
kečup
1 šálek netučné zmrzliny

Jídelníček obsahuje: 3600 kcal energie, 195 g bílkovin, 543 g sacharidů a 72 g tuků.

Tomáš Marný: Nikto ti nebráni nachystať si to ráno doma a potom si to len niekde ohriať. ;)
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 27. 1. 2010 22:13

Breaker - To je na dnu, samý maso :/
A když jsem snídal vločky, měl jsem rozhozený cukr a umíral hlady před obědem. Přitom je to halda energie.
A proč při výkrmné dietě jíst zmrzlinu bez tuku? To bude samý cukr a na noc?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků