Moje dieta

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod mirdasl 16. 2. 2010 20:57

MYSLÍŠ ŽE MŮŽU TAKOVÝHLE PŘÍSPĚVEK PSÁT DO DIETY

Prosím tě..to patří k dietě.. ;-] kdyby si prolezla jiné fora,asi by ses hodně divila co se kde řeší.Jsme slušní a řešíme jídlo.
pala-činky :D vypadají luxusně.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 16. 2. 2010 21:14

Díky, ale je to jen po domácku dělaný, u nás se speciality nevaří :-[
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 17. 2. 2010 00:02

Hele a koho to porad bavi cist [ano nechci tady videt offtopik ..tak to necti apod] jak clovek kterej chce zhubnout podle nejakyho vaseho navodu...jist nizkokaloricky ale hlavne 6x denne...co to je platny vyzranymu cloveku, kteryho nezabije 10kg naraz a supem, lol a vy hnedka nemocnice....lol kdybych tady napsal ze vazim 51 a chci jit na 35 tak se nedivim ale 10% vahy je uplne normalni....lol tady je tak kazdej vyzranej ze kdyz jsem cet nejaky thready jak ty lidi nevydrzej ani den nejist tak je mi z toho na zgrcani se.
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 17. 2. 2010 01:40

The_mike píše:Hele a koho to porad bavi cist [ano nechci tady videt offtopik ..tak to necti apod] jak clovek kterej chce zhubnout podle nejakyho vaseho navodu...jist nizkokaloricky ale hlavne 6x denne...co to je platny vyzranymu cloveku, kteryho nezabije 10kg naraz a supem, lol a vy hnedka nemocnice....lol kdybych tady napsal ze vazim 51 a chci jit na 35 tak se nedivim ale 10% vahy je uplne normalni....lol tady je tak kazdej vyzranej ze kdyz jsem cet nejaky thready jak ty lidi nevydrzej ani den nejist tak je mi z toho na zgrcani se.


Ty se fakt jdi radši někam pořádně vyléčit....
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod The_mike 17. 2. 2010 02:40

lol...dobre zapomente na ty vase keci a asi mi reknete co se muze stat cloveku kterej ma bmi 25.2, kdyz nebude na nejakou chvili zrat...NIC NIC NIC. Lol radsi si bezte uvarit vasi tukozroutskou polivku a hlavne si ji dejte v malych porcich 6x denne. LOL za 6 mes/2kg dole, 182dni budete jist tenhle ***** nez aby jste si na 7 dni rekli a dost aspon na tyden.
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 2. 2010 13:48

Týdenní půst bez předchozí přípravy a ideálně bez lékařké analýzy může opravdu přivodit problémy (LOL). Kdo tu píše o tukožroutské polévce (LOL). Ta navíc jí jen týden (LOL). Váhový úbytek při ní je až 7 kg za týden (LOL). Je to však převážně voda, tuku maximálně 1/3 (LOL). Organismus se chová i maličko jinak než prostým vzorečkem příjem/výdej (LOL), má umí adaptovat na prostředí a "připravit se na horší časy" (LOL). Takže když sežeru 5x denně maličké jídlo, v klidu to spálí; když mu jednou týdně dám velké jídlo, většinu toho uloží (LOL). Výdaje na bazální metabolismus jsou totiž dost vysoké a tělo je umí celkem slušně redukovat, když očekává nedostatek (LOL).
Mluvíme tu slušně (LOL). A nikdo tu žádné kecy neměl (LOL).

Tím, že jsem v tomto příspěvku napsal zcela zbytečně 12x (LOL) jsem navíc spálil 1 kJ. A to už se vyplatí :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 17. 2. 2010 16:12

no ja drzim ``pust`` s hrnkem kakaa aspon 6x denne....takze zas takovej kalorickej pust to neni pro moje tukovy telicko
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 2. 2010 23:11

Přestávám se v tom orientovat .... na jednu stranu tady všem téměř spíláš, že jsou vyžraní a já nevím kdesi cosi a pak tu plácneš něco ve smyslu "zkonzumuju minimálně 6 hrnků kakaa". Možná by bylo lepší si před zasednutím ke klávesnici ujasnit co píšu, proč to píšu a jestli text dává v daném jazyce smysl a v případě diskusního fóra, zda má nějakou logickou kontinuitu s texty, které jsem napsat dříve. Dělej si samozřejmě co chceš, za sebe jen říkám, že takovéty hámotiny jsou mi lehce na obtíž ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 18. 2. 2010 02:05

sorry za to .....ale byla to narazka na ``kdyz chcete zdrave zhubnou jezte 6x denne male porce aby jste neomezovali bilkoviny, kvuli ztrate svalove hmoty]....moje reseni nic nezrat ale jen si dat to kakao a douvat ze tam nejake to svinstvo pro moje svaly je

PS> lidi jestli u me nastane jojojojojojo efekt tak fakt se vam tady omluvim ze jsem si hral na curak$ a reknu bylo to pikacuovina delat takovy extremy...a fakt budu jist 6x denne....ikdyz mi prijde normalnejsi uz od mala ze 3 jidla je ok.
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 18. 2. 2010 16:23

nerozumim reci tveho kmene... :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 18. 2. 2010 19:09

to je rec Na`vi
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků