Džusy - jaké máte nejradši?

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 14. 1. 2006 16:09

Pijete džusy? A jaké méte nejradši?

Já piju jenom 100% a pokud je možnost tak ty dražší a značkové, ala Toma nebo tak, nejradši pomerančový a jablečný, nebránim se ani multivitaminu.. Co mě ale dokáže vytočit jsou takový ty džusy značek Kaufland, Delvita atd (stejně jako cokoli jineho podobných řetězcových značek, když už řetězcoviu značku tak Metro), to je šílený, taková divná břečka, která ovoce viděla tak maximálně z kamionu, to považuji za drzost nazývat to džusem :shock:
MobilerxXx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 1. 2006 16:15

Ja vetsinou multivitaminy..

Ale nekdy si i dam tu "brecku" z retezcovych obchodu :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 14. 1. 2006 16:18

Ale nejlepší džusy jaké kdy asi člověk může mít jsou ty co vám udělají v různých exotických střediscích atd, viděl jsem dokonce místo, kde měli stánek na čerstvý džus, za ním byl pomerančiový háj a když si někdo objednal, mohl si ukázat, z jakých pomerančů to chce... Ale bylo to luxusní a podle toho i dost drahý... Tak i jinde kde vám udělají čerstvý džus to nemá snad na žádné jiné pití (kromě babiččino malinovky teda :) )
MobilerxXx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 1. 2006 16:53

ja vetsinou ty 100% ani nemusim, jsou takove moc vyrazne...ale jak kterou prichut, treba pomerancove vubec...ty radsi ridsi :)

Jinak nejradsi mam asi visnovy nebo bananovy s par kapkami citronu.
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 14. 1. 2006 17:09

50% juice, tedy nektar. | Pomeranč, višně, hroznové víno.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 14. 1. 2006 18:03

Chutnaj mi skoro všechny příchutě,až na rajčatovej...a piju i ty břečky z velkejch obchodáků 8)
Zelik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ares952 14. 1. 2006 18:49

velmi dobry je svestkovy premium dzus relax, fakt doporucuju, je sice trosku drazsi, ale vynikajici a pekne husty
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veolw 14. 1. 2006 18:59

Ja mam nejradeji ananasovou stavu z te plechovky. Nevim ale jestli se to da nazvat dzusem :mrgreen: Dzusy s Kauflandu atd. uplne nesnasim. Bylo mi z toho vzydycky nejak divne tak jsem to prestal pit ... :?
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 1. 2006 19:01

Od Relaxu mám rád brusinku a hustou švestku.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 15. 1. 2006 00:19

Zelik píše:Chutnaj mi skoro všechny příchutě,až na rajčatovej...a piju i ty břečky z velkejch obchodáků 8)-/quote]

Souhlas a přidávám se
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 1. 2006 00:24

Mám raději zeleninové šťávy, nejraději mix (tedy ne obligátní rajče). Výborná je i čerstvá mrkvová v takových kelímcích. Problém je, že se moc neprodává, protože není ani pasterovaná a tím pádem má trvanlivost tak 2 dny. Na výrobce si teď nevzpomenu, ale až jí někde uvidím, připíšu to sem. Mimochodem, dělají ještě jablečnou a kokosovou šťávu - rovněž nepasterované bez konzervantů.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 15. 1. 2006 19:11

Jasně to vyhrává Cappy, když jsem byl v nemocnici pil jsem ho pořád :))
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fales 15. 1. 2006 20:14

Ja mam rad asi nejvic 100% pomeranc. Znacku ted presne nevim ale rozohdne preferuji ty drazsi stejne jako MobilerxXx 8)
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin2 16. 1. 2006 11:50

džusy se dnes už nevyrábějí to co si myslíte že je džus je voda smíchana s trochou vylisované štávy z ovoce a cukrem .džusy si pamatují dnes 40letí a starší.pod pojmem džus se rozumí hustá štava z ovoce která pomalu stéká kvuli svoji hustotě.a to same plati i o sirupech to co dnes vydávají za sirupy tak to je podvod a ne sirupy .sirup byval velice hustá tekutina a ne taková voda co dnes prodávají.-hnus je to
ladin2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 16. 1. 2006 12:26

2ladin2: To nam nerikas nic noveho.. :-) Je to bohuzel kruty fakt, ale mne to ani uz nevadi, ze piju "nahrazku"..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků