Balená voda z obchodu nebo v barelech?

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod bc_work 7. 12. 2008 22:44

Ahoj,

řeším stolní vodu, chtěl zatím pijeme vodu z obchodu, střídáme značky, většinou jemně perlivé a neperlivé. Stále přemýšlím o vodě v barelech jako třeba toto: <odstranen link>. Máte s tím nějaké zkušenosti? Líbí se mi, že bychom uvolnili místo v lednici a nemusel bych se tahat s vodou z obchodu...

S pozdravem,

Petr Výborný
bc_work
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 12. 2008 23:20

A kolik té vody v spotřebujete? Je spotřeba pravidelná nebo spíše nárazová? Načatý barel nevydrží příliš dlouho. Stroj se musí čistit (třeba i kvůli bakteriím) a má nenulovou spotřebu energie.

Pokud je spotřeba pravidelná a barel spotřebujete dejme tomu za pracovní týden, tak vidím barelovou vodu jako výhodnější. Ale rozhodně bych dával pozor na detaily smlouvy (minimální odběry, termíny závozu, ...)

U nás pijeme vodu z kohoutku, která se chladí v lednici ve pet lahvích. Je výborná.

---------------
Text výše jsem napsal v dobré víře, že se skutečně jedná o někoho kdo řeší problém o kterém píše. Pak jsem si všimnul že v profilu "pana Výborného" je e-mail (dominik.formanek@gmail.com). Jde jistě jen shodu neuvěřitelných náhod, že člověk stejného jména vlastní citovanou doménu (a řadu dalších). Jistě jen shodou náhod ten samý člověk na Pauze "nutně řeší" problematiku letenek do USA. A jako první se ptá na server, který patří - no hádejme komu .... Dominiku Formánkovi. Takže pane Formánku nebo Výborný nebo jak se jmenujete - když chcete reklamu, zaplaťte si jí a neprasečte tady s tímhle typem marketingu. Jstem přesvědčen, že to neobtěžuje jenom mě. :grr: :pozor
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 8. 12. 2008 18:24

Slonik: diky za upozorneni, odstranena skryta reklama
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roman - osvč 27. 7. 2011 13:14

Ani barely, ani v PET lahvích....
My máme doma filtr, máme jistotu kvalitnější pitné vody a nyní nás už vychází litr jen na 1,50Kč. Bez starostí, bez tahání se s těžkou vodou domů atd, atd.
Jinak barely pro své kvality byly zakázány k používání mimo jiné v mateřských školkách. Barely jsou prostě hnus!
Roman - osvč
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iggi 9. 9. 2011 21:29

my na orave na slovensku mame paradnu vodu priamo z kohutiku... ani netreba chladit ma okolo 6 stupnov :)
keby sa plnila do flias tak by z toho bola mineralka :)
iggi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanaBlahova 26. 3. 2018 15:34

Klasicky balená :)
JanaBlahova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Huclik 31. 7. 2018 10:42

Z kohoutku a přes filtr! Balenou vodu už jsem nekupoval několik let.
Huclik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Olus49 2. 8. 2018 14:13

Balenou vodu nekupujeme, take jedině přes filtr.
Olus49
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků