Nejoblíbenější supermarket

Kvalitní suroviny a nástroje jsou základ úspěchu. Jak je poznat, kde je koupit?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod michee 12. 5. 2009 14:33

Slonik: Ten příklad je opravdu výstižný. V obchodech vídávám hodně lidí, co se heslem "hodně za málo peněz" řídí, anebo nakupují spousty věcí v akcích a pak se jim to doma hromadí - holt polovina obyvatelstav jsou křečci. My do zásoby moc nenakupujeme (jednak momentálně nemáme kuchyň a jinak kupujeme jen co spotřebujeme - vždy se dá doběhnout do obchodu, co chybí). A jinak nejčastěji nakupujeme v Globusu a Tesku, nic blíž nemáme, kdyby byla Billa na dobrém místě v Opavě, tak bych nakupovala tam, ale je lehce z ruky :(
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 5. 2009 16:26

Slonik: tak to jsi napsal naprosto dokonale, nezbyva nez pridat svuj podpis....bohuzel i v te prvni vete... svet se v ***** obraci
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod staki 30. 4. 2010 00:41

pravidelně nakupuji v HM Tesco Nový Smíchov v Praze. Ceny jsou ucházející, výběr výborný.

-- 30. 4. 2010 01:43 --

michee píše:Slonik: Ten příklad je opravdu výstižný. V obchodech vídávám hodně lidí, co se heslem "hodně za málo peněz" řídí, anebo nakupují spousty věcí v akcích a pak se jim to doma hromadí - holt polovina obyvatelstav jsou křečci. My do zásoby moc nenakupujeme (jednak momentálně nemáme kuchyň a jinak kupujeme jen co spotřebujeme - vždy se dá doběhnout do obchodu, co chybí). A jinak nejčastěji nakupujeme v Globusu a Tesku, nic blíž nemáme, kdyby byla Billa na dobrém místě v Opavě, tak bych nakupovala tam, ale je lehce z ruky :(


spousta lidi nakupuje v akcich a divi se, co to koupili za humus... Veci ve spickove kvalite se totiz do akci moc casto nedostavaji.
Jinak proc delat velke nakupy a zasoby, kdyz si muzu kazdy den koupit to, co zrovna potrebuji a na co mam chut.
staki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirdasl 30. 4. 2010 06:45

Kdybych neměl u baráku Tesco;nechodím tam.Co se týče zeleniny,je to tragédie.Pečivo nakoupím co chci,to mě nevadí.Mě vadí takový laxní přístup k zákazníkovi.Když jdu k salámům,je to strašnej problém obsloužit.Jeden člověk,co obsluhuje,krájí,telefonuje,směje se na spolupracovnici-co že to bylo včera za kluka,atd..V regálech spousta věcí co chybí,spousta věcí co je rozbalených,věci které vůbec nejsou na svém místě,atd..Samej brigádník,vůbec neumí griftovat*při nabírání oněch těch salámů,salátů,atd..však víte.Na pokladnách taky samej brigádník atd..
Taky mám u baráku obchod Hruška.To je kanál,kanál nic víc.Jako třešnička na dortu,okrádají zákazníky.Normálně sprostě kradou.Je dobré si dávat pozor při vrácení peněz.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 4. 2010 11:03

Co se týče zeleniny, je to opravdu tragédie:
http://hobby.idnes.cz/proc-jsou-rajcata ... -domov_bma

I samotní pěstitelé přiznávají, že je hnusná :-\
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod staki 30. 4. 2010 12:39

mirdasl píše:Mě vadí takový laxní přístup k zákazníkovi.Když jdu k salámům,je to strašnej problém obsloužit.


no, to je bohuzel pravda... protoze ty zensky jsou liny cokoliv delat a zrovna u salamu je docela srumec.
staki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirdasl 30. 4. 2010 13:09

staki:Jak kdy.Šrumec? to ano,když obsluhují jak po každodenním flámu.Šrumec je akorát tehdy,když zrovna krájí salám v akci,to fronta je,to opravdu ano.Ostatní salámy stojí za dvě věci.Proto je nikdo nebere.Olezlý špekáčky a ostatní párky,ani nemluvě.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod staki 30. 4. 2010 13:19

ja mam s Tescem zkusenosti jenom z Prahy z Noveho Smichova a tam srumec je... tam je fronta v kazdou denni dobu.
Ta pomalost se odviji od te lenosti, o ktere jsem psal:) No a jakekoliv parky jsou humus, uz ve chvili, kdy je clovek kupuje jsou "nacaty". Salamy a klobasy jeste jdou.
staki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 5. 2010 10:45

Marketové párky jsou zpravidla pokus o sebevraždu. Pokud si nějaké kupuji, tak buď Ponath bio nebo ještě lépe Originální vídeňské párky - vše balené od výrobce. Ale zase ne moc často, protože za cenu přes 200,-/kg koupím i lepší uzeninu než je zrovna párek ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 5. 2010 16:09

Dobrý tip - tentorkáte v Tescu. Prodávají originální Roquefort za velmi přijatelných 499,-/kg. Včera jsem si ho kousek koupil a byl velmi, velmi dobrý
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 17. 5. 2010 17:07

Slonik: jsem zvědavá na to naše Tesco, snad bude v pohodě, ale v Sokolově tomu moc nevěřím :-/
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 5. 2010 08:42

Pokud mohu, jedu na Černý most do globusu, nebo do intersparu ve Štěrboholích. Pak se ještě celkem dá nakoupit v tescu v Říčanech. Naopak Tesco Letňany je tragedie. Gumové rohlíky a zelené hovězí mě značně odradily. Tam nakupuji jen kojeneckou stravu cestou z práce, protože to tam netrvá tak dlouho jako v lékárně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 5. 2010 15:52

Krkavčí otec .... Tesco sunar :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 5. 2010 07:35

Nikoliv. Beba 3 Preminum od Nestlé.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 5. 2010 12:49

:-). Já nevím, mě to moc nechutná. :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků