Nejoblíbenější supermarket

Kvalitní suroviny a nástroje jsou základ úspěchu. Jak je poznat, kde je koupit?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod trent 24. 5. 2010 14:06

Pravděpodobně to zapomínáš rozpustit ve vodě. Chápu, že jako prášek, to nemusí chutnat moc dobře a ještě to může dusit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 24. 5. 2010 19:04

:D dobřééé
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 27. 5. 2010 22:16

Tesco jde do kopru. Kvalita masa a uzenin je příšerná. Asi nejhorší ze všech marketů. Teď to zachraňují kupóny v Tescu v Letňanech kdy z nákupu nad 500,- odečtou 100,-. Tonoucí se stébla chytá :oops: . Takhle to dělali i v Hypernově v Butovicích hned po otevření. Neměli vůbec zákazníky a stejně to nepomohlo. V Tescu i přes ty jejich kupóny mám problém nakouit i za těch 500,-, kdežto v Globusu nebo Kauflandu klidně i 2.000,- nechám :-|
martinsip
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 5. 2010 11:34

Souhlasím, že Tesco v Letňanech je opravdová tragédie.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 5. 2010 07:16

Tesco na Smíchově je o maličko lepší, ale taky nic moc. Naštěstí je v okolí dost obchodů, kde se dá celkem dobře nakoupit. Ale abych Tesco jen nehaněl - v tom smíchovském jsem včera koupil opravdu dobré kotlety s panenkou.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 31. 5. 2010 21:23

ja mam Tesco taky mezi nejmene oblibenymi....
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 16. 6. 2010 17:16

Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 6. 2010 09:50

jj. to jsem četl. A málo kdo správně pochopí, že hodnocení bylo děláno podle ukazatelů, které patří do kompetence SZPI.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 6. 2010 18:27

Moji známí mají plno nových nápadů a jsou otevření novým věcem. Proto chodí do Lidlu a nakupují německé sračky podřadné kvality.
Makro bych ještě bral, ale Ahold...Lidl? Na konci Globus? Buď výsledek někdo zaplatil, nebo nevím...
I když to je asi jako test zimních pneumatik, kde byla jedna letní a ačkoliv letní vykazovala i v teplotách pod 10 stupňů na suchu jednoznačně lepší výsledky, nebyl na to brán zřetel. Samozřejmě, že taková pneumatika dostala na sněhu hodnocení, ze kterého by se zdálo, že se auto nedá vůbec ovládat. Výsledek, kdy jedině používání zimní pneu je to pravé byl na světě.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bures2 29. 6. 2010 10:42

Tesco, je tam vše.
bures2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 6. 2010 11:04

Včetně neuvěřitelného aušusu, který potraviny jen připomíná.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 29. 6. 2010 11:21

bures2 píše:Tesco, je tam vše.

Kamaráde..si mě vyrazil dech.Dopoledne sem byl v Tescu.
Nesehnal sem:Rajský,knedlík,opalovací krém za rozumnou cenu.Nebudu kupovat Niveu za 250,- to fakt ne.Ještě sem nesehnal dobré pivo Kozel,bohužel v regále 2 kusy.Koupil sem kuře za 75,- chlazené,po prozkoumání sem si všiml že stehýnka/konce/byly oschlé.Či-li,byla dírka na obou stranách.Moje blbost.Ale tak to nebolí.kuře chutnalo.Opravdu skvostný Supermarket?megamarket?mno hodnocení nechám na Vás.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 6. 2010 14:53

mirdasl: prostě rovnou řekni, že jsi byl nadšený a znovu se tam vrátíš.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 4. 7. 2010 08:40

V Tescu v Letňanech opět dávají kupóny na 100,- slevu. Asi jsou už dost zoufalí
martinsip
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 8. 2010 14:39

Včera jsem byl v obchodním centru, kde je coby sámoška Kaufland. A vyslechl jsem si hlášení pro zákazníky, že špekáčky Bestfarm, které byly v nedávném testu idnes "hodnoceny velmi negativně" byly staženy z akce, protože "nechceme našim váženým zákazníkům vědomě prodávat nekvalitní výrobek". Ve světle těch keců o průběžné velmi přísné kontrole co mají na webu mi to přijde jako marketingový blábol. Ale zjevně 11% masa je příliš málo i pro statné "letákové bojovníky"
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků