Kde nakoupit kvalitni cerstve maso - hovezi, jehneci atd

Kvalitní suroviny a nástroje jsou základ úspěchu. Jak je poznat, kde je koupit?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 5. 2006 07:51

Pavel Mareš: Jo, uzenářské výrobky Globusu patří k tomu lepšímu co je na trhu. Kromě sekané jsou docela dobré i vídeňské párky a špekáčky (jejich výroba).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Banny 25. 5. 2006 13:24

Marek_Litzman píše:
Banny píše:Nevim úplně přesnej název, ale asi "Řeznictví u Buble" nebo jenom "U Buble" nebo tak nějak podobně...
Chceš aji návod jak se tam dostat? :lol:s/quote]

Zatím stačí městská čtvrť :-):/quote]

jé, já sem ju ještě neřekl? :D sou to Tuřany (je tady letiště, nebo možná znáš z rádia reklamu "Seat - stoupni do řady v Brně-Tuřany" nebo tak nějak... ale když si z Vinohrad, tak by si Tuřany mohl znát - přece jen to není tak daleko).
Banny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza CZ 25. 5. 2006 16:35

[quote="Pavel Mareš";V Globusu maj úžasnou sekanou!u/quote]Svatá pravda velebnosti, taková ta česká kde lze ještě najít i původní suroviny. Ty bavorský šlehaný, omaštěný rohlíky ochucené německejma smradama, to je k pohledání.
Honza CZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod delph 25. 5. 2006 19:33

my kupujem maso v makru a zas tolik si nestěžuju ale časo od času řeknem řezníkovy nebo maka zavolá do (pro auto nedaleké) krůtí farmy :)
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myndel 25. 5. 2006 20:06

Banny píše:jé, já sem ju ještě neřekl? :D sou to Tuřany (je tady letiště, nebo možná znáš z rádia reklamu "Seat - stoupni do řady v Brně-Tuřany" nebo tak nějak... ale když si z Vinohrad, tak by si Tuřany mohl znát - přece jen to není tak daleko). /quote]


Předevčírem jsem tam byl ;-)

OK, díky za tip.
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iva 25. 5. 2006 21:08

Honza CZ píše:[quote="Pavel Mareš";V Globusu maj úžasnou sekanou!u/quote]Svatá pravda velebnosti, taková ta česká kde lze ještě najít i původní suroviny. Ty bavorský šlehaný, omaštěný rohlíky ochucené německejma smradama, to je k pohledání.t/quote]


teda fuuuj, zajimalo by me, co je v sekane z Globusu českého a za "puvodni surovinu"???? :shock: to je tak strasna premastena hmota, ktera maso nevidela ani z rychliku! :roll:
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honza CZ 25. 5. 2006 22:00

iva píše:
Honza CZ píše:[quote="Pavel Mareš";V Globusu maj úžasnou sekanou!u/quote]Svatá pravda velebnosti, taková ta česká kde lze ještě najít i původní suroviny. Ty bavorský šlehaný, omaštěný rohlíky ochucené německejma smradama, to je k pohledání.t/quote]

teda fuuuj, zajimalo by me, co je v sekane z Globusu českého a za "puvodni surovinu"???? :shock: to je tak strasna premastena hmota, ktera maso nevidela ani z rychliku! :roll:-/quote]
Nevím jak u vás, ale tady dobrý.
Honza CZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 25. 5. 2006 22:04

Na sekanou v Globusu jsem taky slyšel hodně chvály. A taky moc nepochopil. Mluvíme všichni o té narůžovělé, téměř homogenní hmotě, co se tam mimo jiné u pultu prodává i v housce?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 26. 5. 2006 06:52

Marek: Já ano.Je velmi chutná a prodává se i syrová a upečeš si ji i doma.
Pavel Mareš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Welli 26. 5. 2006 11:38

no, to snad nemá se sekanou ani nic společnýho, nejlepší je doma umleté maso a z toho sekaná :)
Welli
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 26. 5. 2006 12:59

Mě chutná jak doma dělaná,tak Globusácká.Obě jsou jiné,ale obě dobré.
Pavel Mareš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 5. 2006 16:01

Co se Globusácké sekané týče, tak mi nepřijde ani přemaštěná ani "bezmasá". Hovořím o sekané z Globusu Praha, Černý Most. Na domácí to samozřejmě nemá, i když základní rozdíl mezi tou marketovou a domácí je přítomnost sanitru, který způsobuje onu růžovou barvu. Ten bych si do domácí sekačky nikdy nedal, neb nemám potřebu aby se mi v těle zbytečně tvořily vysoce kancerogenní nitrosaminy ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 26. 5. 2006 19:10

Ja jsem jedla tu sekanou v Globusu na Zlicine a neco mne z ni kapalo. Pokud to nebyl omastek, coz si myslim ze byl, tak mi je zahada, co to jineho mohlo byt za tekutinu.
A s domaci sekanou se ta hmota neda uz vubec srovnavat! Myslim si, ze je mezi nimi vice podstatnych rozdilu, nez jenom, ze je kazda jine barvy.... :D
Mne prave tu sekanou taky chvalilo hodne znamych, ze je to velka porce a ze je to levne a dobre. Fakt je ten, ze na ni tam byla vzdycky velka fronta, takze se nedivim, ze se i tady najdou jeji fanousci... :)
Ale ja uz bych ji do pusy teda nevzala...
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 5. 2006 14:39

iva: tomu rozumím. asi jsem měl štěstí. faktem ale je, že znám i lepší než z globusu (jedna šumavská vesnice a tamní řezník) ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 2. 6. 2006 23:44

na sekane v globusu je uzasne to, ze clovek za cenu mensi, nez bezny hamburgr, dostane takovou flakotu, ze na to neotevre pusu a minimalne na hodinu ma po hladu :)

JInak jsem si v globusu oblibil ostravske klobasy, neco tak liboveho jsem jeste nevidel...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků