Nejoblíbenější supermarket

Kvalitní suroviny a nástroje jsou základ úspěchu. Jak je poznat, kde je koupit?

Moderátor: Moderátoři Šéfkuchař.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 26. 1. 2016 23:30

Pro mne nejoblíbenější supermarket asi není žádný protože každý má nějaké plusy a mínusy. Nejlevnější z těch které mám v blízkém okolí mi připadá být Kaufland který asi bude mezi mnoha lidmi i docela dost oblíbený o čemž svědčí ty fronty u pokladen. Lidl bych neřadil mezi oblíbené o čemž zase svědčí ty nevelké fronty u pokladen a poloprázdno uvnitř. Pokud jde o Tesco tak si myslím, že svůj vrchol slávy už má dávno za sebou a nyní je spíše na cestě pomalého úpadku.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanaBlahova 26. 3. 2018 16:38

Lidl :)
JanaBlahova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 5. 2018 11:15

Na běžné potraviny momentálně asi Lidl a Kaufland. Na mražené zboží nedám dopustit na Iceland.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 5. 2018 13:10

Momentálně mi nejlevnější připadá být Kaufland. Mají tam docela dobrý výběr potravin. Také Penny má některé zboží s příznivou cenou. Pokud jde o Lidl tak to je propadák hlavně po stránce cenové.
A jaký máte kdo názor na Tesco? Mne připadá, že asi pomalu míří ke krachu. Pamatuji si časy když Tesco v ČR začínalo a bylo plné lidí. Nyní je poloprázdné, mají plno zboží v akci, ale mnohé regály se zbožím v akci prázdné. Často přemísťují zboží z jednoho konce na druhý tak, že konkrétní zboží je třeba často hledat což některé lidí odrazuje. Cenově také nejsou v porovnání s konkurenci příliš lákaví. Ani ta jejich ClubCard jim nepomohla přilákat lidi.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor