pizza z mrazáku

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod tessie 31. 3. 2008 22:55

Ačkoliv špenát jako takový mi moc nechutná, z mražených pizz mám nejradši bio špenátovou pizzu s bílým sýrem z Plusu. Ještě jí tedy vylepšuju bazalkou a plátky česneku :)
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 1. 4. 2008 10:55

Ano, ta bio pizza z plusu je fakt dobrá, je je škoda, že plus z našeho trhu zmizí i s těmi svými bezva výrobky.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akroj 24. 4. 2008 16:02

Rozhodně souhlasím - Dr. Oetker, nejoblíbenější mám houbovou a mozzarela. Ale teď jsem najela na lepší šlágr a prakticky stejně časově náročný - mám doma arabský chléb (takové ty placky), passatu (rajčatový protlak, nejlepší je Valfruta) a normálně si pizzu vyrobím z toho. Jenom ten chléb potřu passatou, naskládám na to co lednice dá (salám, rajče, papriku, šunku), posypu strouhaným sýrem (mám v sáčku v lednici) a vrazím do trouby předehřáté na 220. A za takových 8 minut mám super pochoutku co dost připomíná pizzu. Řeším tím takové ty emergency večeře :)))
akroj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod averton 6. 5. 2008 09:37

Urcite nie. Moje skusenosti su vacsinou take, ze pizza ma tak o polovicu menej vsetkeho ako sa uvadza; cize u mna v mrazaku ma BAN :-P . Takze, skor si pizzu kupim cerstvu :-D
it´s all about priorities :D
averton
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barusenicka 29. 4. 2009 19:22

Nejlepší pizza je vlastní výroby.
barusenicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anmara 1. 6. 2009 22:43

mražená pizza nás nijak neoslovila - obvykle moc těsta a málo náplně... a my to máme rádi přesně naopak - tenoučké těsto a spousta dobrot navrch. Takže, buď to musíme zvládnou sami nebo voláme do nedaleké pizzerie, kde ji dělají přesně podle našeho gusta... :oops:
Anmara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deli 4. 6. 2009 19:09

tak ona ta mražená možná neni žádná sláva, ale zase má výhodu v rychlosti, to se jí zase musí nechat :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 5. 6. 2009 07:13

Deli: jako nouzovka to vždy stačí, o tom žádná debata :)

Já pizzu z mrazáku neměla tak rok....nějak na ní není chuť, přítel jí nemá rád, tak to je také důvod :)
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 20. 6. 2009 20:14

já jí měl teď v týdnu a byla docela dobrá :))
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 21. 6. 2009 12:38

Pizzu z mrazáku moc nemusím. Ale na druhou stranu pokud celý den někde běhám třeba o víkendu a navíc se mi nechce pak nic vařit, tak skočím naproti do krámu pro mraženou - příprava pár minut a najíst se z toho dá. Sice žádné extra gurmánské hody, ale občas to neuškodí.
Nejradši máme Dr. Oetker - Pizza Ristorante v podstatě jakákoliv varianta.
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod polda 22. 6. 2009 20:46

Včera si děcka koupila 2xnějakou chlazenou z Lidlu a spráskali to jak psi co 14 dní nejedli.Tak jsem to taky koštnul,něco polotovar z Německa či Itálie ale šmakovalo to.
polda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 6. 2009 07:45

No nevím... Asi bych si tuhle dobrotu odpustil
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 6. 2009 12:57

Kus stál něco mezi 50 - 60 kč,takže nemyslím,že by si koupili nějakej šunt. Ale jsou to jejich žaludky :)
polda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swiftak 7. 8. 2009 12:31

Od Oetkera jsou výborné pizzy Cassa di Mama, obecně jsou Oetkeráci sice dražší, ale docela to dobře chutná. Kdo má rád ty tlustépizzy, tak Oetker dělá tzv. Big American pizzu, nejradši mám Chicken BBQ, ale nejvíc mi chutnají ty slabé a tam jsou buď ty Ristorante nebo právě Cassa di Mama. Manželka pracuje u Dr. Oetkera, takže je máme k dostání levněji a hlavně taky víme, kde a z čeho se to vyrábí.
Toyota Corolla Touring Sports 1.8 HSD GR Sport 2021
Swiftak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K4L4shNlKoV 23. 10. 2009 08:25

Mám rád pizzu ristorante s tou šunčičkou, myslím že se jmenuje prosciutto
K4L4shNlKoV
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků