pizza z mrazáku

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod myndel 13. 7. 2006 00:13

Používáte je?

Dřív jsem je měl za paskvily největšího ražení, ale poslední dobou je konzumuju snad čím dál, tím více. Důvod? Asi proto, že jsem přišel na to, že nejen v mikrovlnce se dá pizza ohřát a především přišla na trh Pizza Ristorante ( Dr. Oetker, u mě konkrétně boduje Quattro formaggi), která snad jako jedinná pizzově nejen vypadá, ale i chutná. Jenže to kompenzuje poněkud vyšší cenou.

Máte nějaký tip na jinou, opravdu dobrou mraženou pizzu?
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 13. 7. 2006 05:36

Mražené pizzy jím od té doby,co se na našem trhu objevily.Takže zhruba pár let po převratu.Za tu dobu udělaly obrovský krok kupředu.Dnes již vypadají a i chutnajíjako pizza.Samozřejmě s dělanou v peci se nemůžou srovnávat,ale je to domácí rychlovka,která snad nikoho neurazí.

Poté, co jsem jedl troufnu si říci skoro všechny druhy od všech výrobců,tak celkem dobré jsou pizzy: Guseppe-Pizzeria a Dr.Oetker.

Je ale důležité sledovat cenové rozpětí,protože to je u těchto výrobků celkem velké a často cena neodpovídá kvalitě.Také pizzy Dr.Oetkera se dají koupit za 65,ale někde i za 45,takže je důležité vybírat nejen podle obalu a chuti.

Musím se ještě zmínit o low-endech od diskontů a hypr supr.Až na výjimky za poloviční cenu opravdu člověk dostane polovinu kulinářského zážitku.V LIDLu jsou pizzy hrozné,ale musím se o jedné zmínit.A to 3x salámová v černém obalu.Je slanější,ale v poměru cena-chuť je celkem dobrá.

Také je důležité jak se pizza připravuje.Já jí dám pouze do trouby,ale znám lidi,co koupěj margheritu a náplň dodají sami.

Uzavřel bych to samozřejmě tím,že není nad vlastní zkušenost,vybírání a experimentování.
Pavel Mareš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 13. 7. 2006 07:34

mražená pizza dřív jsem si jí občas dělal, ale dneska kdy jsem si prošel i krátkou praxí v italské restauraci jako kuchař - prostě se to nedá jíst není nad to když si člověk tu pizzu udělá sám nebo si na ní někam zajde kde jí umí dobře udělat
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Banny 13. 7. 2006 07:59

mražená pizza není špatná (jelikož sám neumím moc dobrou :) ). pro mě je velkej rozdíl udělat to v mikrovlnce nebo v troubě, trouba jasně vede :).
Banny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 7. 2006 14:54

Mraženou jím posl. dobou také dost často, protože se celkem rychle udělá a najím se, když nemám zrovna moc času...
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 7. 2006 23:15

posledni dobou se to fakt jist da, ale je to dost drahy....takze jen vyjimecne :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 13. 7. 2006 23:33

Caddy píše:posledni dobou se to fakt jist da, ale je to dost drahy....takze jen vyjimecne :)


Není to levný, ale pak si zase řeknu, že je to pořád poloviční či třetinová cena, než v pizzérii. Naproti tomu chuť třetinová není...
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 14. 7. 2006 01:39

mne sa celkom pozdava pizza od alberta...za tie prachy je to fakt slusne
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 14. 7. 2006 11:43

Jasně....já jsem si koupil v Li*lu :lol: ...pizzu za 26 Kč :shock: ... a najedl jsem se dosyta :)
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 7. 2006 14:19

Marek_Litzman: coze?? U vas stoji v Pizzerii srovnatelne velka pizza pres 150,-?? :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 7. 2006 15:26

caddy: 150,- za pizzu v restauraci je celkem standardní cena
includes: Lidl je tu sprosté slovo? Ani nevíš jak jsem potěšen ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 16. 7. 2006 16:53

kolik stojí taková kvalitní mražená a jaká značka je nej, nebo se dá jíst?
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 7. 2006 20:16

Slonik: nojo, ale to uz je fakt poradna pizza a i kvalitativne jinde. Ale ty drobecky, co stoji kolem padesatky, mam v restaouraci za nejakych 80,-...a tay lepsi..
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ares952 17. 7. 2006 13:35

a jak ji teda upravovat? v troube normalne upict?

nebo se to da delat i v mikrovlnce? pripadne jak?
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veverqa 17. 7. 2006 14:23

my sme si obcas na intraku nejaky mrazenu kupili. mali sme bohaty obed pre dvoch. ale je pravda ze vzdy sme si k tomu dokupili salamu/sunku a hlavne syr.
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků