Snídaně

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Snídáte?
Ano, vždy. 36 %  45%  [ 36 ]
Ano, ale jen občas, když mi zbyde čas navíc. 27 %  33%  [ 27 ]
Ne. 17 %  21%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 80

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 5. 2008 15:50

Snídani mám rád. Kafíčko, toust, nějaké ovoce, vajíčka atd.. Bohužel na nic takového nemám přes týden vůbec čas. Vstávám poměrně brzy, takže snídám v práci to, co si přivezu z domu (lepší varianta), nebo co koupím v bufetu (horší varianta).
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 5. 2008 08:28

Zpravidla snídám až v kanceláři. Cestou si koupím malou celozrnnou bagetku nebo kornspitz. Do bagetky dávám buď uzeného lososa, trošku žervé a čerstvý kopr nebo lučinu, parmskou šunku a corničoky případně rostbíf a křenovou lučinu. K pití většinou instantní káva (Nescafé Gold) s mlékem.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 10. 6. 2008 14:40

Dříve jsem nesnídal, ale naučil jsem se ráno do sebe hodit aspoň jogurt, či corn flakes apod.
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 9. 2009 11:05

Tak dnes konečně pořádná snídaně, vaječná omeleta se šunkou a sýrem, k tomu chléb a kafé
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 14. 6. 2010 11:20

Moc nesnídám, něják se nedokážu dokopat k tomu, abych ráno vstal včas. Ale ideální snídaně je anglická snídaně + džus a trocha ovoce. Nebo vejce na slanině.

A když něco sladkého tak kurpičná kaše, tu jsem si dělával kdysi dávno každý den ráno, když jsem chodil po ránu na trénink na bazén.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 20. 7. 2010 15:44

zásadně nikdy.. naposledy cca před 15ti lety, ale nejsem si jistý..
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flees 22. 7. 2010 20:18

zasadne vzdy- kazde rano sklenicka dzusu, sklenicka kofoly, malou kavu, 3 nasucho opecene tousty, na talirku maslo, dzem, 2 vajicka 2 platky slaniny, mala miska ovesne kase s medem, hrsti orisku, jeden banak nakrajeny na kolecka a jedno kiwi- takto snidam kazdy den a jeste se mi to nezprotivilo :-) bez snidane dojdu max z postele na zachod dal uz ne
flees
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vebloud 22. 7. 2010 20:26

Krom ovesné kaše bych si to dal a klidně i s ní, ale kdo by mi to udělal :-/ tohle tvořit každé ráno, tak do té práce nikdy nedojdu.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 22. 7. 2010 21:44

Já snídám až v práci, cca kolem 7.-8. hodiny. Snídaně se odvíjí od toho, zda si něco vezmu z domova či si něco koupím.
flees: snídaně vypadá lákavě, ale jednak by mě asi přestala časem bavit a navíc musí tento obřad zabrat tak hodinu času.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 23. 7. 2010 10:34

Bez snídaně nefunguji, ale tohle množství cukru by mne skolilo. Takhle se snídá v hotelu během veletrhů, to člověk ví, že se přes den bude živit kávou a minerálkou, navíc se nemusí starat o přípravu.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 7. 2010 21:29

flees píše:zasadne vzdy- kazde rano sklenicka dzusu, sklenicka kofoly, malou kavu, 3 nasucho opecene tousty, na talirku maslo, dzem, 2 vajicka 2 platky slaniny, mala miska ovesne kase s medem, hrsti orisku, jeden banak nakrajeny na kolecka a jedno kiwi- takto snidam kazdy den a jeste se mi to nezprotivilo :-) bez snidane dojdu max z postele na zachod dal uz ne


no zni to hezky, ale musel bych mi sluzebnou...ja bych se rozmyslel uz jenom, jestli si privstavat kvuli konzumaci, natoz kvuli priprave.....rano je kazdaminuta odkladu vstavani dobra :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 7. 2010 02:18

Jak pro koho. Když jsem vstávával ve tři ráno, tak jo. Když vstávám večer, tak snídám oběd i večeři a ani nevím, že je večer.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 7. 2010 09:49

ja vstavam mezi pul osmou a osmou, podle okolnosti, coz je akorat na hranici me pouzitelnosti
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flees 25. 7. 2010 19:53

tak vstavam kazdy den vcetne vikendu v 5 rano uz od stredni skoly, pred snidani hygiena, wc a tak takze priprava samotne snidane je rekneme 40 minut , zapnu vodu na kavu, zapnu tousty, nez je kava jsou vajicka a slanina hotove mezitim se dovaruje ovesna kase, vyskoci tousty naskladas to na stul a hodujes :-) pro mne snidane hraje velmi dulezitou roli takze tento obrad je pro mne pekne probuzeni :-) ale chapu ze jsou lide co si prispavaji. pri snidani si zapnu radio nebo internet, zkouknu si to svoje internetove kolecko, a jsem pripraven vstric dnu v praci :-)
flees
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 7. 2010 21:02

vstavat v pet by me zabilo mozna driv, nez po tydnu :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků