Párky, salámy, uzeniny...

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod iva 14. 1. 2006 19:13

Jíte? Jak casto? Co si o nich myslite? Nebo vam naopak chutnaji?
Ja se snazim se jim vyhybat.... Moc je nemusim. Kamaradka me nalakala, ze v Globusu delaji strasne dobrou sekanou. Ja jsem si ji tam dala... :roll: Uz nikdy vice! Myslim si, ze s masem to teda nema vubec nic spolecnyho a tlacila me v zaludku az do vecera....
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 14. 1. 2006 19:19

Jim docela dost parky i salamy ob cas nejaky uzeniny a nemuzu si stezovat..

Ja obcas si dam sekanou co delaj v Plusu v Kralupech a ta je fakt dobra!!
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 1. 2006 19:26

sem tam neco...ale rohlik jen tak se salmamem moc ne, spis to pouzivam jkao prisady...

jinak sekana v globusu je fajn, halvne je to levnejsi nez hamburger a pritom flakota jak bejk :))
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 1. 2006 19:49

Občas si dám nějakou tu uzeninu (uherák, čabajku, parmskou šunku, šunku od kosti, ...). Vzhledem k nepatrnému množství, které zkonzumuji mě nevadí, že jsou tyhle pochoutky docela drahé
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 14. 1. 2006 19:58

Občas si dám něco podobného, nutno uznat že Globus dělá uzeniny a maso vůbec dobrý, ale nejradši jsem že jsme s rodinou dostali v vánocům štangli pravého uheráku,to je vám pošušňání
MobilerxXx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 1. 2006 19:59

uzeniny moc nejim, salamy do toustu, ale extra taky moc ne. Klobasy temer vubec, parky obcas.
iwigirl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 14. 1. 2006 20:03

salamy, parky, klobasky mam moc rad, ale musi byt vyrobeny z masa. ne takovy ty parky z alberta, kilo parku za 39,90kc. z ceho to muze byt vyrobeny, kdyz kilo toho nejlevnejsiho masa stoji bezmala 100kc. brrrr, radsi nemyslet. ale treba klobasky kupujem domaci od znamych, ty jsou v pohode :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 14. 1. 2006 20:13

Caddy píše:jinak sekana v globusu je fajn, halvne je to levnejsi nez hamburger a pritom flakota jak bejk :))


právě, ze jsem o te sekane slysela od hodne lidi, ze je levna a je to velka porce, ale mne fakt neudelala dobre... Na tu sekanou tam tehdy byla silena fronta, takze je asi opravdu hodne popularni,ale asi je lepsi nevedet, z ceho ji delaji... :)
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 1. 2006 20:48

iva: mne prisla takova stavnatoucka :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 1. 2006 20:49

jinak mame ted doma skvelou vec - takovy jakoby uheracek obalovany v hermelinu....bylo to baleny i s nozem..a. je to naprosto skvely :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 14. 1. 2006 21:33

Na parky vzdy ztracim chut po tom co si vzpomenu jak a z ceho je delaj :cry: :cry: :roll: :roll: takze ty moc ne, salamy mam moc rad a obcas si dam i tu sekanou... :wink:
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 15. 1. 2006 00:10

Parky len uplne vynimocne, sekanu so supermarketu nikdy. Jedine co mozem su suche salamy napr. kostelecke uzeniny, ak mi nezalezi na peniazoch tak nieco z talianskej produkcie.
Merlin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 15. 1. 2006 17:02

Sem tam si parky dam..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 15. 1. 2006 17:10

Caddy píše:jinak mame ted doma skvelou vec - takovy jakoby uheracek obalovany v hermelinu....bylo to baleny i s nozem..a. je to naprosto skvely :)

Aha, to mame doma taky, matka na tom ujizdi uplne maximalne, mame doma nozu, ze nevime kam s nima :mrgreen:
mickaelb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 1. 2006 17:22

mickaelb: :))))) Nozu ale neni nikdy dost :))
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků