Pistácie - velké balení?

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Agramon 21. 6. 2011 19:00

Zdravím,

nevíte kde sehnat velké balení pistácií? Třeba 1kg.. pokud možno pražené, solené a nevyloupané. Nikde to nemůžu najít.. největší jsem našel asi 250g, ale cenově to vyšlo stejně jako koupit si 2.5 pytlíků po 100g :)

V hospodách občas vídám velké automaty na pistácie (obsah tak 5l) a pochybuduju že je doplňují po 100g pytlíčkách, přičemž jeden stojí 30kč.

našel jsem ještě tohle

http://www.dumpotravin.cz/inshop/potrav ... 2x80g.html

není to ale jedno balení, nýbrž 12x80g :P
Naposledy upravil Agramon dne 21. 6. 2011 19:16, celkově upraveno 1
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 21. 6. 2011 19:16

U nas v hypermarketoch hypernova, tesco, mozno aj kaufland atd ich mavaju niekedy aj myslim polkilove. vasinou na vianoce. Obcas aj nedavno tam mali vreco s naberackou a naberes si kolko chces a preberes aby si nekupil samotne skrupiny. Samozrejme solene, prazene. Na cenu som nepozeral.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 6. 2011 19:18

Jednou jsem kupoval nějaké větší balení v Lidlu, cenu nepamatuju, ale bylo to výhodné.
myšpulín
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 22. 6. 2011 08:39

Co zkusit Makro?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 22. 6. 2011 18:41

V Lidlu, když jsou v akci tak jsou za 89,90. Jinak myslím stojí 109 nebo dokonce 119. A asi půl kilové balení to je.
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 27. 6. 2011 22:51

Díky tomu, že to paní u kasy šokovaně vracela, vím, že ten sáček v Lídlu stojí 140,-
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 28. 6. 2011 12:50

Chjo, zase je zdražili >:-(
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 29. 6. 2011 01:01

140,- za půl kila solených se mě nezdá zas až tak moc (abych to v šoku vracel od kasy) :D.. bohužel tu mám nadosah jen Tesco a tam maj 100g po 30kč což je stejně o ničem jako v tom Lídlu..

Přestávám věřit že nějaký větší balení alespoň 1kg+ vůbec někde seženu. :-\
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 6. 2011 08:09

Ale myslím si, že za tu "lepší" chuť jednou za čas 140,- stojí. Pamatuji si na nějakou levnou značku a kousnutí do páté pistácie mi zkazilo chuť na další - chutnala jako prášek na praní.
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 29. 6. 2011 11:52

Agramon píše:140,- za půl kila solených se mě nezdá zas až tak moc (abych to v šoku vracel od kasy) :D.. bohužel tu mám nadosah jen Tesco a tam maj 100g po 30kč což je stejně o ničem jako v tom Lídlu..

Přestávám věřit že nějaký větší balení alespoň 1kg+ vůbec někde seženu. :-\

To byl nepřenosný zážitek, dvě paní v středních letech s moravským přízvukem si chtěly udělat hezké odpoledne a koupily flašku vína, chipsy, oříšky, nějakou šunku a už když rozumovaly nad cenou vlhčených ubrousků v regále, tak bylo jasné, že jsou ve větší samoobsluze poprvé. No a u kasy 650,- za malou tašku, tak je to zarazilo a jediná dražší věc byly ty ubohé ořechy, že tam byla jiná cena, že to nechtějí. :nenapadne
Mám pocit, že i rozvažované přes Vánoce v kauflandu byly za 280,- kg.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 9. 2011 21:40

Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 27. 9. 2011 06:43

Kaufland 299,-
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků