Kurzy vareni

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod ToMMyK 8. 10. 2010 12:15

Byli jste nekdo na nejakem kurzu vareni? Libilo,nelibilo? Copak jste se pekneho naucili?
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mishky 12. 4. 2011 08:20

Ahoj. Taky bych chtěla vědět, jak to funguje na kurzech vaření. Chtěla bych to objednat ségře k narozkám. Nebudou to mít na nějakém tom slevovém portálu? Nevíte? Ja chodím jen na hyperslevy.cz a tam teď nic nemaj. Díky.
Mishky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ToMMyK 24. 5. 2011 10:09

Ja byl na kurzu v Brne v Divoke Varecce. Zadna lace (cca 2500), ale super pristup, kvalitni suroviny plus servis okolo. A ze jsme tam vypili ne zrovna levneho vina.

Na tech slevach jsm se dival, ale kurzu za 900 nejak neverim po tom co jsem videl. Z tech 2500 jsem musel dostat 1500 jen na surovinach
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 6. 6. 2011 12:22

jak dlouho ten kurz trval?
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 16. 6. 2011 17:45

bylo to tusim od cca 5 a ja musel nekdy kolem 10 odejit. ale ostatni vesele pokracovali v nasledne zabave
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 13. 12. 2011 01:14

tak jsem si a rodine pod stromecek najezil dalsi kurzy. Sushi a Thaiska kuchyne. V lednu a unoru podam report
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 14. 12. 2011 21:15

Ked som v tv pozeral program ano sefe s Jardom Zidekom, tak som si o nom vsetko zistoval a zistil som ze tam kde robi sefkuchara v restauraciach v erdodiho palaci, tak tam aj poriada kurzy varenia. Su tam traja lektori. Su to jednodnove 6 hodinove kurzy na jeden druh kuchyne, ale cenu neviem. Musi sa nazbierat pocet uchadzacov. Aspon zaklady varenia by som sa chcel naucit. Ja som ucenlivy. Z napisaneho receptu sa nic nenaucim. Musim ho citat pri kazdom vareni a ked nedaju presne mnozstvo prisad, tak som v koncoch a nedari sa. Napr ked je cesto riedke, pridat muku, ked je huste, pridat vodu. To je jednoduche, ale su aj zlozitejsie sposoby miesania prisad, ako krajat, co davat najprv. Ked som videl kucharku varit nazivo, dozivotne si ten recept pamatam z hlavy a robim to presne tak isto. Z varenia v tv mi to tak nejde.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 15. 12. 2011 18:56

tak ja si beru "specializovane" kurz. na zaklady vareni y me to asi bylo lito penez. treba co se tyce krajeni, mrkni na YT jak se to dela, kup si 5 kilo cibule, balicek naplasti a krajej
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MTabulka 2. 4. 2013 13:57

Byl jsem v Prakulu na minutkových úpravách hovězí a pecka. Hodně naučili, dobrá atmosféra, dobré jídlo! Opravdu super. Za měsíc jdu na vývary. :)
MTabulka
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků