Nejpálivější jídlo na světě...

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 3. 2010 21:51

Tak pokud někdo něco zajímavého v Praze objevíte, dejte vědět :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 19. 3. 2010 19:10

seterwohipikule píše:
Agramon píše:seterwohipikule: slabší pálivá omáčka s opravdu LAHODNOU chutí je tahle http://www.habanero.cz/detail/sriracha-hot-chili-sauce/ mohu vřele doporučit a určitě se neboj že ji neucejtíš ;)

Výborná volba, díky. Včera mi ji přivezli :-)
Jen ta spotřeba. Počítám s tím, že do měsíce budu muset objednávat znovu, rovnou větší počet :-)


jj, mizí rychle :) proto taky - objem: 740ml což je dost. Jinak je fakt že stála 139,- a teď to zvedli na 149,- ale to nemá cenu řešit :) viděl jsem ji ještě na jdnom místě, to byl Vietnamskej bufáč a tam ji měli za 150,-

jinak to habanero je asi dražší, jednotlivé omáčky by se asi daly sehnat levněji, ale zas nikde není takovej výběr na jednom místě (jedno poštovné) a víc než 5-10% stejně asi nepřeplatíš. Semínka jsem tam nekupoval, ale s omáčkama a kořením spokojenost..

Jestli máte jiný typy na eshopy, dejte to sem.. hledat vietnamce někde v mostě se mě nechce :) tam bych to měl asi tak 400Km :)

//Caddy: odmazan OT. O tom, kolik km to ma kdo do Mostu, se muzete bavit jinde.
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 3. 2010 14:29

Tak jsem se dneska zastavil v holešovické tržnici v Praze a jeden Vietnamec (Číňan, co já vím) tam tu Srirachu měl za 99 Kč, tak jsem jí pokusně koupil. Podle obrázku, popisek a objemu je to ta samá co má habanero za 149 Kč. Zatím jsem jí ochutnal jen tak samotnou (nechávám si rozmrznout řízek, udělám si přírodní :) ) a chuť dobrá, celkem pálivá (ale pořád to má nějakou chuť, ne čistou pálivost) a ne kyselá jako Tabasco.

Kdyby to někoho zajímalo, je to mezi Normou a Penny marketem. Měl tam i něco dalšího, snad vyzkouším příště :)

Tu od habanero jsem v ruce neměl, tahle od Vietnamce vypadá, že je určena pro německý trh - dovozce je uváděna firma KTC GmbH (když to dám vyhledat, vyjedou mi nějaké obráběcí stroje :shock: ), adresa P. O. Box :shock: :shock: . e-mail info@asianfood.de, domána je sice rezerovaná, ale žádné stránky na ní nejsou.
Trvanlivost březen 2011
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 3. 2010 21:31

Hele, Patriku, co si přečíst tohle ;-)?

od Tomáš Marný 17. 3. 2010 21:57

Jinak na tu doménu jsou koukal taky, a stejná zkušenost. Podle mne je to úplně to samé, co má habanero, jen podstatně levnější.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 4. 2010 21:23

Tak už jsem ji v Břeclavi objevil. Za 95 kč, paráda.
Vezmu všech 5 co tam mají
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 4. 2010 07:37

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 11. 4. 2010 12:39

25 000 SHU sem nebo tam.. to už nikoho nevytrhne :)
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jolokia_cz 7. 6. 2010 15:38

Pálivé omáčky a sušené chipotle i nagu jolokii máme skladem na link smazan ;)
jolokia_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Agramon 9. 6. 2010 09:31

výběr zatím nic moc.. taky jsem si všimnul že všechny omáčky mají hodnotu pálivosti 10, to jsou fakt všechny stejně pálivý? ..ani tam není nic jako legenda ke stupnici, takže člověk neví jestli je to 1-10, nebo 1-20 atd. (ne že by člověk znalej věci pálivost nedokázal odhadnout :P ) do budoucna by to ale chtělo určitě řazení podle pálivosti.. a vložil jsi to sem dost nešťastně a to jako reklamu.. :potichu
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 10. 6. 2010 12:01

tenhle aspon nedela, ze k tomu vubec nepatri :) Takze pristup urcite spravnejsi, nez radoby reference nadseneho nahodneho klienta :) Takze smazu link z prispevku, at to tak nedrazdi, kdo se chce podivat, urcite si poradi ;)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 24. 8. 2010 10:49

sriracha made in usa [checkujte jejich oficial web, archaicky kousek v dnesnim globalizovanem svete], jak tady nekdo rekl nejlepsi v pomeru cena/vykon. Kdybych tim chtel plejtvat tak si tim vycistim i zuby.
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 8. 2010 11:52

The_mike: v tržnica SAPA jsem koupil za 90 Kč (to samé množství, co mají na tom webu za 2 stovky).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 25. 8. 2010 11:13

Ja srirachu made in ``USA`` mam za 99kc, ale pak je tady jeste jedna verze a to je made in ``nevim ani`` a radsi tady postnu obrazek aby jste vedeli.

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

PS: zeru u kompa no.
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 8. 2010 11:30

Já myslel tu "made in USA". V té SAPě toho mají hromady a pravděpodobně i tuhle, na ceny jsem se ale neptal.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 25. 8. 2010 13:25

jinak ze skladky cti ytb je tam toho na vyraz sriracha hodne ale bavi me tenhle typek

http://www.youtube.com/watch?v=a7T-LYW5n28

fakt nejakej odbornik.
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků