Prague food festival

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod ToMMyK 29. 6. 2008 13:56

Zdravicko,

byli jste se nekdo podivat na Prague food festival ( http://www.praguefoodfestival.cz) ?

Jak se vam to libilo? Ja jsem tam byl a bylo to super. Takove sobotni pojidani lahudek v parku bych si nechal libit kazdy mesic :)
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 6. 2008 16:26

Samozřejmě, že jsem si to nemohl nechat ujít. I přes ne zrovna lidové ceny jsem ochutnal co se dalo. Nejvíce mě oslovilo dušené vepřové líčko s medem a hřebíčkem s bramborovým pyré (produkce Maze Prague).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 29. 6. 2008 23:39

Mno tak me to stalo cca 2000. Ochutnal jsem co se dalo. To licko od Maze bylo vynikajici. Ale me nejvice chutnalo asi u Corinthia. Tunak byl paradni, curry sice vzhledu jak ze stanku na nadrazi, ale vyborna a pomerencova panna cotta taktez.

Ale nejvice asi prekvapil malinovy sorbet s wasabi na ledove tristi. Tak dokonale skloubeni chuti jsem jeste nezazil!
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 27. 1. 2009 23:54

Tak letosni rocnik - stejne misto - 29.5.-31.5
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 21. 5. 2009 18:29

Jakej myslíte, že je nejlepší čas na návštěvu? Ideální by pro mě bylo někdy v sobotu odpoledne(14-16) do konce (20-21), ale aby už to tam zase někteří nezabalili, jak to tam teda probíhá?
X123
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 5. 2009 14:03

No hlavně, aby nebyla taková kosa a nelilo. Vloni jsem tam byl cca. od 12 do 17. Spousta lidí, ale ti se vždycky nějak v prostoru rozptýlí ;-). Jsem zvědavý, jak to bude letos - zda se neukáže, že lodní doprava je poněkud "úzkým hrdlem"
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 30. 5. 2009 12:31

Tomu s tou lodni dopravou uplne nerozumim
Edit: aha, tak uz chapu. Tak to se me vubec nelibi teda
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 5. 2009 15:33

Tak lodní doprava byla opravdu trošku slabým místem celé akce (dokonce museli tu a tam vchod u Karlova mostu zavřít, protože se tam hromadili lidi :-|).
Jinak byla akce naprosto úžasná. Nedělal jsem si poznámky, takže nemohu vyjmenovat vše čeho jsem si dopřál, čili jen to co mi utkvělo v paměti:

Tatarák z tuňáka s chřestovou pěnou (Radisson SAS, Alcron)
Hovězí tataki (Mlýnec)
Pepřový hovězí satay + k pití Raspberry Caipi (Cloud 9 Sky bar & lounge)
Smažení šneci s domácí šunkou (Obecní dům - Francouzská restaurace)
Hovězí pečeně, svíčková omáčka (Ambiente Group) - naprosto geniální!!!
Pečený hrb Zebu (Ambiente Group)
Variace českých desertů (Le Terroir Groupe)

A mnoho dalšího ..... :-)

Za odpoledne (od cca. 13:00 do cca. 17:00) jsem utratil asi 1.200,- korun. Je to dost, ale rozhodně nelituji. A taky jsem se vrátil na zem - za poslední rok jsem si začal myslet, že to v kuhyni umím. Přesvědčil jsem se, že neumím skoro nic :nenapadne

Co mi naopak nesedlo byla Rajská omáčka (Ambiente Group). Možná mám na rajskou jiný vkus než Pavel Maurer (ten si jí hrozně moc pochvaloval), možná bylo jen něco v nepořádku.

A potřásl jsem si rukou s Martinem Matysem (šéfkuchař Ambiente Brasileiro) a chvilku jsme spolu i vařili (no spíš jsem dělal takového statistu) :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 3. 6. 2009 17:39

Tak ja se letos bohuzel, k memu velkemu zklamani, nezucastnil. Nebyl ani cas vzhledem k pocasi ani chut trmacet se pres celou republiku. S prituli jsme se sice cely rok tesili, ale co uz. Tak se budeme tesit dalsi rok :)

Snad bude lepsi pocasi a i lokalita bude prijemnejsi. Loni na Zofine v parku to bylo uchvatne. Tady jsem se navic bal velkych davu ozralych holandanu apod (uz loni jich tam bylo dost). Jak to vypadalo?

Jinak se menu dost podobalo lonskemu. Samozrejme tam byly novinky. Ja se tesil prave na na to ambiente a pritule na vsechny mozne morske potvory a chtela si dat ustrici.
BTW pritule si diky PFF si loni po 20 letech opet zamilovala spenat :D
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 26. 5. 2012 01:02

Můžu se zepat, myslet si, že po zaplacení 400/450 Kč (což mi nepřišlo jako málo) je už jen božské all-you-can-eat byla skutečně hodně naivní nebo někde v cizině skutečně na takovýchto festech to all-you-can-eat je, či jsou to festy bez exkluzivních delikates, popř. vstupné by tam nestálo 20 USD, ale třeba 100USD?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 5. 9. 2012 21:35

ano, bylo to hodne naivni
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků