Co vybrat po P9 lite?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zdenda11 27. 10. 2017 20:29

Zdravím,potřebuji pomoct s mobilem,vyměna za huawei p9lite.Mám tyto tři ,ale nevím který.

Samsung Galaxy S7 Edge
Honor9
Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB

Nechce se mi davat za mobil moc ,kdysi mi to nevadilo,ale přijde mi že dat za mobil někdy 20 nebo 30 tisíc je si myslím moc,je to spotřební zboží.Mobil ale který nějakou dobu vydrží a není uplný šit.
Díky za radu.
Naposledy upravil opasino dne 27. 10. 2017 21:08, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název tématu.
zdenda11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 27. 10. 2017 21:10

Dále by bylo vhodné zmínit nějaké požadavky, preferované funkce-vlastnosti, atd. Je to moc strohé na dobrou radu.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zdenda11 27. 10. 2017 21:36

Požadavky:internet,rychlost aplikací,velikost 5,5 ,mam velke prsty,nějake fotky, lepší než huawei co mám prostě obměna k lepšímu,muj pstarý pujde me polovičce a její dceři.
zdenda11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 10. 2017 21:56

jestli chceš lepší fotky za nižší cenu, tak vem Honor 6X
Naposledy upravil Nick Cave dne 28. 10. 2017 07:51, celkově upraveno 1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 28. 10. 2017 07:02

Máš docela cenový rozptyl v těch telefonech. :-)) Pokud by šlo o foto tak asi vede S7 nebo Honor. Xiaomi za nimi zaostává. V tom případě jenom z těch dvou prvních. Pokud by pro tebe nebylo foto to nejhlavnější tak bych doporučil Xiaomi Note 4 64GB za minimálně poloviční cenu oproti těm dvěma. Xiaomi umí dělat za výborné peníze skvělé telefony. Pro Xiaomi mluví třeba velká paměť i RAM, spousty vychytávek v MIUI, infraport, nahrávání hovorů, velká baterie a k tomu skvělá cena. Navíc kovový a ne sklo. Já jsem fanda Xiaomi, takže bych měl vybráno(pokud bych nechtěl jen fotit), ale i Honor je také výborný. Samsungu nejsem nakloněný. Dva kolegové mají S6Edge a S7Edge a oba mají prasklý displej a výměna drahá. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 10. 2017 10:59

To jsem zvedav co mas na mysli tim rychlost aplikaci.Asi to netusis ale tu app nekdo programuje a kdyz to zkoní, můžeš mit telefon kterej v benčich trha rekordy a smůla..
Kdybys řekl rychlost telefonu,tedy firmware,ktery programuje tym a vyuziva zdrojaku dany verze androida,budiž, vykonu dost ma dnes cokoliv a firmware mrsi spis v jinych vecech.Cokoliv muzes vlastni cinosti poslat do kopru, ono samo se to neni pravda.Ja preferuji cistej ale mel jsem v ruce celkem dost modelu z portfolia 2017,2016, kdyz nepujdem zpet a ZADNEJ nemel problem.P9 lite konkretne, ma clovek co ted sedi vedle mne, kdyz pominu co mi vadi a budu resit sviznost, neni problem.Xiaomi to samy.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků