Dual sim do 15000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mulletson 4. 5. 2017 13:01

Ahoj,
tak zase téměř po roce sháním nový telefon. Můj Asus Zenfone už nějak dosluhuje (zlobí mu síť, baterie, fotoaparát) a sháním náhradu tentokrát klidně i v o trochu dražší kategorii.
Na čem mi záleží:
- dual sim -> bezpodmínečně
- dobrá výdrž baterie
- kvalitní fotoaparát
- kvalitní zpracování (žadné vrzající součástky atp.)

Na čem mi moc nezáleží:
- vzhled
- velikost (pochopitelně, když jsem rok operovala se Zenfonem)

Chci prostě spolehlivý přístroj, který vydrží a bude hlavně dual sim. Za rady děkuji.
Mulletson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 5. 2017 13:07

Honor 8 Pro, Honor 8 Premium, Huawei P10
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mulletson 4. 5. 2017 14:29

Díky. Nejvíce se mi z těchto zamlouvá Honor 8 Pro. Vzhledem k tomu, že jsem měla Huawei P8, tak jsem se mrkla i na recenze P10 a tam mě překvapilo, že všude ten telefon má folii. Je to folie, která je tam továrně daná, tudíž "nelze" sundat?
A co třeba Sony Xperia XZ, koukala jsem, že může být také dual sim?
Mulletson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 5. 2017 14:33

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod npor 4. 5. 2017 14:52

Folie jde snadno sundat.
npor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 4. 5. 2017 17:10

Folie se samozřejmě dá ihned sundat. Honor 8 pro je super, ale P10 taky. Záleží na tom jaký design preferuješ.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Mulletson 4. 5. 2017 17:22

Hele, vzhled je u mě spíš až na posledních příčkách, takže se rozhoduju podle baterie, celkové kvality zpracování, fotoaparátu a zda je to dual sim. A pokud mají hybridní slot, tak ať aspoň ta vnitřní paměť za něco stojí.
Na té Xperii mě zaujala voděodolnost, vzhledem k tomu, že jsem měla Z1, tak s ní mám i nějakou zkušenost. Líbil se mi i Huawei P8, ten jsem ale po 3 měsících utopila (proto se mi vcelku líbí ta voděodolnost u Xperie :D )
Ale nebráním se i jiným značkám. Recenze postupně načítám a mám pocit, že v tom mám spíš bordel:D
Mulletson
Junior

Odeslat příspěvekod Mulletson 5. 5. 2017 00:09

Ještě se mi tam teď na doporučení připletl Oneplus 3, máte s tím někdo zkušenost? Který z těch všech byste si vybrali?
Honor 8 Pro
Huawei 8 Premium
Huawei P 10
Xperia XZ
OnePlus 3

Každý má něco, co se mi líbí a zároveň každému něco chybí a nějak se neumím rozhodnout a recenze jsou tentokrát pomerně podobné...
Mulletson
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 5. 2017 03:33

Xperia XZ má kvalitní fotoaparát?? Vzal bych Honor 8 Pro nebo Mate 8 kvůli většímu displeji
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiFu 5. 5. 2017 10:50

Doporučil bych Galaxy S7 Duos. Mám a max spokojenost. Edge už je dražší (15850).
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mulletson 5. 5. 2017 15:31

No, s tou Xperií jsem to četla v nějaké diskuzi...
Dívám se teď na ten Samsung a vypadá taky docela dobře, jen jsem si myslela, že ty dual simkový se neprodávají v ČR?
Tam je super, že si polepšili z toho hroznýho plastu na sklo, otázkou je, jak moc to vydrží a jak je to praktický.
Ten Mate už je docela slušná plachta, ale taky je v recenzích chválen.
Uf.
Mulletson
Junior

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 5. 5. 2017 23:03

Měl jsem Oneplus 3. Fotky byly super, ale na nic z tvého výběru moc ani nedosahuje.
Nejlepší fotoaparát má P10, taky vzhled, ale nejvybavenější z celého výběru je honor 8 pro. Jako taková hračka, že by jsi k němu měla dostat i VR brýle. Honor 8 pro, XZ a oneplus 3 jsou z 2016, už si kup z letošního roku už jen kvůli podpoře. Zrovna vyšla recenze na svetandroida, který foti lépe. Ale už jen kvůli vzhledu bych šel do P10, ale záleží na tobě, co se ti líbí. Ty rámečky na 8 premium už jsou fakt větší. Ale má o pár funkci navíc.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod Mulletson 5. 5. 2017 23:40

Díky moc. No vzhledem k tomu, že u Galaxy 7 se neprodává v ČR ofiko verze Duos, tak se asi budu rozhodovat mezi P10 a Honor 8 Pro. U Huaweie se bojím výdrže, líbí se mi foťák a podpora a taky gesta na snímači a u Honoru se bojím možné zaostávající podpory, ale zase mi líbí ta výdrž baterky.

:D
Mulletson
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 5. 2017 00:56

ty gesta si vklidu skrtni jako duvod pro koupi.jdou rozbehat uplne vsude, vlastnost systemu, nikoliv s7 az s 99 nebo huawei p9 az huawei p8888888 , o model vubec nejde.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 5. 2017 06:25

fototest P10 vs. Honor 8 Pro
https://www.svetandroida.cz/foto-test-huawei-p10-vs-honor-8-201705
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků